cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Żarowo - Oferty sprzedaży nieruchomości
32 ogłoszenia
Od najnowszych
32 ogłoszenia
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka rolno-budowlana ogrodzona Żarowo
Żarowo,zachodniopomorskie
109 000 zł1 000 m² 109 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Kwarcowa
Żarowo,zachodniopomorskie
149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Modrzewiowa
Żarowo,zachodniopomorskie
579 000 zł100 m² 5 772,68 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Żarowo
Żarowo,zachodniopomorskie
219 000 zł1 050 m² 208,57 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna
Żarowo,zachodniopomorskie
1 250 000 zł16 550 m² 75,53 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Żarowo
Żarowo,zachodniopomorskie
104 999 zł1 000 m² 105 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Żarowo
Żarowo,zachodniopomorskie
114 999 zł1 100 m² 104,54 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana, ul. Kwarcowa
Żarowo,zachodniopomorskie
129 000 zł999 m² 129,13 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Żarowo
Żarowo,zachodniopomorskie
115 200 zł1 152 m² 100 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Żarowo
Żarowo,zachodniopomorskie
150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Żarowo
Żarowo,zachodniopomorskie
270 000 zł1 630 m² 165,64 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Modrzewiowa
Żarowo,zachodniopomorskie
579 000 zł100 m² 5 773,26 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Żarowo
Włącz powiadomienia